Збір на 10 вантажівок для Збройних Сил України (ЗБІР ЗАКРИТО)

Збір відкрито: 4 Січня

Зібрали: 6874939 грн.

Потрібно: 6 726 100 грн.

( 171 200 EUR)

Залишилось: 0 грн.

Збір на 10 вантажівок для Збройних Сил України (ЗБІР ЗАКРИТО)

Збір відкрито: 4 Січня Всі проєкти

Про проект

Війна вимагає швидкого матеріально-технічного забезпечення,яке потребує сотень і тисяч вантажівок. Це значно зміцнить армію та дозволить забезпечити безперебійну логістику щодо доставки боєприпасів, тисяч літрів води та сотень тонн продовольства щодня. Вантажівки роблять нашу армію ще мобільнішою, дозволяючи швидко доставляти все необхідне!

Благодійний фонд “Сила. Єдність. Свобода” планує збільшити постачання вантажівок для армії, оскільки попит на них дуже високий. Наразі відкрито збір на 10 вантажівок, які знаходяться на складах в Європі.


!!!ЗБІР ЗАКРИТО !!!
!!!МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!!!


Друзі, завдяки ВАМ ми зробили ВЕЛИКУ справу для наших захисників!
10 ВАНТАЖІВОК, які зараз є надзвичайно потрібними і важливими на передовій, вже передані нашим військовим!

Безмежна вдячність УСІМ І КОЖНОМУ хто долучився до збору! Окрему подяку хочемо висловити відповідальному бізнесу, який не залишається осторонь в такий складний час:

Лауту Віталію “Маклаут”, Богатирьовій Оксані ТОВ “ПЕРОН СТ”, Казаряну Андраніку ПП “НАДІЯ”, Білику Владиславу та Іващенко Юрію ТОВ “ЄВРОВУДЕКС”, Олегу Самчуку ПАТ “Черкасиобленерго”, Склярову Віталію ПРАТ “АЗОТ”. Особлива дяка Павлу Копильцю за організацію пошуку та доставки вантажівок до України.
Ми разом зробили ще один важливий крок до нашої Перемоги! Повної і беззаперечної!

Слава Україні!
Слава українському народу!
Вічна Слава нашим героям!