Безкоштовна послуга “Інватаксі” для людей з інвалідністю

Замовити за телефоном:

073 883 23 23

Адреса:

м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, буд. 37

car

“Інватаксі” – безкоштовна транспортна послуга пропонується обмеженій кількості фізичних осіб, що відносяться до категорії осіб з обмеженими можливостями.

 • logo1 Скористатися транспортною послугою можна в межах міста Черкаси до медичних, соціальних та реабілітаційних закладів, адміністративних установ, ж/д та автовокзалів міста.
 • logo2 Послуга працює за принципом звичайного таксі: від місця посадки клієнта до місця призначення.
 • logo3 Перевезення здійснюються спеціалізованим автомобілем, обладнаним підйомниками за таким графіком:

  Пн-Пт: 09:00 — 18:00
  Cб-Нд: вихідні
Публічний договір з перевезення автомобілем спеціального призначення окремих категорій осіб з обмеженими можливостями)

 • 01. Особи та діти з інвалідністю, захворювання, розлади, травми або стани яких призвели до неможливості пересуватися самостійно та які згідно зі встановленими медичними показаннями користуються кріслом колісним (за умови пред’явлення інвалідного посвідчення.
 • 02. Військовослужбовці з інвалідністю, захворювання, розлади, травми або стани яких призвели до неможливості пересуватися самостійно та які згідно зі встановленими медичними показаннями користуються кріслом колісним, ходунами, використовують милиці (за умови пред’явлення інвалідного посвідчення чи довідки з медичного закладу про хворобу нижніх кінцівок чи опорно-рухового апарату та військового квитка).
 • 03. Неповнолітні особи лише на колісних кріслах, виключно у супроводі дорослих.
 • 04. В окремих випадках послуга може надаватись громадянам з ураженням опорно-рухового апарату, які пересуваються на колісних кріслах, але не мають групи інвалідності, за наявності медичного висновку про необхідність надання транспортної послуги.
Публічний договір з перевезення автомобілем спеціального призначення окремих категорій осіб з обмеженими можливостями)

+38073 883 23 23

Замовлення на послугу подаються в телефонному режимі за номером і розподіляються диспетчерською службою в порядку живої черги. Послуга надається за попереднім записом. Дата, час та маршрут надання кожної послуги погоджується диспетчерською службою з замовником в усній формі.

Для реєстрації як потенційного клієнта транспортної послуги, які звернулися вперше, необхідно надати:

копію паспорта заявника у формі книжечки (1, 2 сторінки та сторінки з відміткою про місце реєстрації) або копії паспорта у формі пластикової картки з безконтактним електронним носієм типу ID-1 (лицьового та зворотного боку);
свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків;
– документ, який підтверджує категорію особи з обмеженими можливостями (інвалідність).

Перед поїздкою — надати оригінали документів водію, з метою фото-фіксації їх достовірності. По завершенню поїздки, водій надає пасажиру Акт приймання – передачі наданої послуги, в якому зазначено персональні дані пасажира (прізвище, ім’я, по – батькові, рік народження), час початку та завершення поїздки, час очікування, адреси прибуття/вибуття пасажира. При наступному замовлені послуги — повна ідентифікація не потрібна. Водію достатньо сфотографувати пасажира, переслати диспетчеру. Диспетчер фіксує маршрут поїздки.

Публічний договір з перевезення автомобілем спеціального призначення окремих категорій осіб з обмеженими можливостями)